top of page

Sales

Інтегратор та адміністратор внутрішніх IT систем

About

Шукаємо в команду спеціаліста з автоматизації внутрішніх бізнес процесів, що буде аналізувати поточні процеси в компанії, запропонує оптимізацію і реалізує її через імплементацію в робочих інструментах, а також покращить поточні інтеграції між різноманітними внутрішніми системами для підвищення ефективності роботи співробітників компанії.

Remote, full-time

English B1

It's not only

click.

It's

poklyk

Українська продуктова компанія, яка займається розробкою та розвитком власного веб-додатку orderry.com / remonline.ua / remonline.app для обліку та автоматизації бізнеса. Наші сервіси допомагають компаніям навести лад у процесах та стати більш технологічними.

З чим працюємо

 • Hurma, Slack, Google documents, Atlassian, Intercom, Pipedrive, тощо.

Вимоги

 • Досвід роботи на аналогічній або схожій по посадовим обов’язкам посаді від 2 років.

 • Досвід налаштування та поєднання продуктів Google Workspace, Atlassian, Intercom, Pipedrive тощо. Досконале знання останнього буде плюсом.

 • Досвід low-code/no-code автоматизації.

 • Розуміння та досвід роботи з SQL запитами, Rest API.

 • Вміння комплексно аналізувати предметну область, керувати запитами на зміни, систематизувати вимоги внутрішніх замовників.

 • Сильні навички вирішення комплексних завдань і ефективні комунікативні здібності.

Обовʼязки

 • Адміністрування внутрішніх робочих систем та побудова мережі інтеграцій між ними.

 • Інтеграція та налаштування автоматизованих бізнес-процесів у CRM-системі Pipedrive.

 • Інтеграції з сервісами ip-телефоній (ми використовуємо від Binotel до Twilio через різноманітну географію), двосторонніх месенджерів, інструментами поштових розсилок тощо.

 • Створення аналітичних дашбордів та звітів у прикладних продуктах, а також використовуючи сервіси візуалізації, ми використовуємо Metabase.

 • Впровадження, тестування, документування та впровадження нової low-code/no-code функціональності.

 • Збір вимог від бізнес замовників, формалізація та декомпозиція вимог для подальшої імплементації в робочі процеси.

 • Аналіз процесів взаємодії між системами і побува необхідних інтеграцій.

 • Написання ТЗ для розробників для реалізації інтеграції з власними продуктами (за необхідності).

 • Створення документації по описанню роботи систем та інтеграцій, написання інструкцій для внутрішніх користувачів.

 • Проведення навчання та консультування співробітників щодо використання робочих систем.

frequently
asked questions_
{3}
 • Tell me in general
  The Sales Team is a team of ambitious, goal-oriented managers who know exactly who needs to automate business processes and when. We help our clients to make accounting easier and the company's work more efficient. We also help our clients to organize the process of their employees' working day (from creating a request to its execution), keep warehouse records with the least losses, keep in touch with customers, and, most importantly, see the points of business growth. We are able to conduct a dialog in the language of the client and find contact with everyone: both an ordinary manager and a business leader. The Sales Team offers its expert opinion on the correct connection of the necessary functions for any business niche: from a beauty salon to a service station, from a mobile phone repair shop to a tailoring studio.
 • Who are our clients?
  Everyone involved in the service sector, sales of goods, and warehouse accounting.
 • What do we do?
  Maintain a customer base Call anywhere in the world Follow up on the agreement with the client Speak in a clear language without professional phrases Increase sales conversion from attracted leads from the marketing department Collaborate with other departments and actively participate in product development processes
 • Розкажіть в цілому
  Sales Team - це команда амбітних, цілеспрямованих менеджерів, які точно знають кому та коли треба автоматизувати бізнес-процеси. Ми допомагаємо нашим клієнтам зробити облік простіше, а роботу компанії ефективніше. А ще: налагодити процес робочого дня співробітників (від створення заявки до її виконання), вести складський облік з найменшими втратами, тримати зв'язок з клієнтами, та, що найголовніше, побачити точки зростання бізнесу. Ми вміємо вести діалог мовою клієнта і знаходити контакт з кожним: як з рядовим менеджером, так і з керівником бізнесу. Sales Team пропонує свою експертну оцінку правильності підключення необхідних функцій під будь-яку нішу бізнесу: від салону краси до СТО, від майстерні по ремонту мобільних телефонів до ательє з пошиття одягу.
 • Хто наші клієнти?
  Всі, хто пов'язаний зі сферою послуг, продажем товарів та веденням складського обліку.
 • Що ми робимо?
  Ведемо базу клієнтів в програмі АМО Дзвонимо в будь-яку точку світу Дотримуємося домовленості з клієнтом Ведемо розмову на зрозумілій мові без професійних фразеологізмів Підвищуємо конверсію продажів з залучених лидов від відділу маркетингу Співпрацюємо з іншими відділами та активно беремо участь в процесах розвитку продукту
 • Розкажіть в цілому
  Менеджери клієнтської підтримки взаємодіють з усіма клієнтами, включаючи потенційних клієнтів і просто відвідувачів нашого сайту. Наші клієнти складаються з досвідчених бізнесменів, акул бізнесу, завзятих стартаперів і абсолютних новачків. Саме тому наш спосіб спілкування може бути як технічно обґрунтованим, де важливо демонструвати професіоналізм, так і простим і зрозумілим, допомагаючи розібратися навіть у найпростіших питаннях. Таким чином, завжди готові надавати підтримку незалежно від складності ситуації. Наша команда працює над двома основними завданнями: створення і збереження бездоганної репутації нашої компанії та надання допомоги з будь-якими питаннями. Ми віримо в те, що довіра користувачів і повне розуміння нашого продукту, його особливостей і способу функціонування, має величезне значення. Ми активно збираємо відгуки від користувачів, незалежно від їхньої задоволеності, і співпрацюємо з ними на кожному етапі та в кожному відділі. Ми ділимося нашим досвідом і безпосередньо впливаємо на процес розробки продукту. Наш фокус завжди націлено на реальні потреби наших користувачів, зручність, зрозумілість та ріст. Наша амбіційна мета – стати прикладом ідеального клієнтського сервісу.
 • І трохи про команду, будь ласка
  Наша команда – це більше, ніж просто співробітники. Ми – дружня команда, яка завжди готова підтримати один одного, будь то на роботі або поза її межами. Ми – команда, яка помічає і пишається досягнення один одного та радується спільним перемогам. Ми розуміємо, що кожен з нас є важливим в нашій роботі, і саме тому допомагаємо один одному рости професійно. Однак ми завжди пам’ятаємо про важливість особистого життя і підтримуємо баланс між роботою та відпочинком. У нашій команді завжди царює позитивна і легка атмосфера, з бажанням покращити життя нашим клієнтам. Тож приєднуйся 😉
 • Що по процесах?
  У нашій команді клієнтської підтримки маємо налагоджені ефективні процеси, включаючи: Чат Intercom: Це наш основний інструмент для взаємодії з клієнтами. Тут клієнти можуть звертатися з будь-якого джерела, а ми відстежуємо та реагуємо на всі їхні запити в одному місці. Для швидкої реакції на найпоширеніші запити ми використовуємо заготовлені відповіді. IP-телефонія: Ми також підтримуємо телефонний зв’язок з клієнтами, що дозволяє нам надавати особистий підхід і вирішувати складні запити. Jira: Коли виникають помилки, ми створюємо завдання, щоб інші команди мали можливість вчасно реагувати та виправити ці проблеми. Крім того, цей інструмент дозволяє нам слідкувати за термінами виконання інших завдань. Slack: Наша команда спілкується та обмінюється інформацією з іншими командами через Slack, що сприяє зручній внутрішній комунікації та спільній роботі. Ці процеси допомагають нам надавати високоякісну підтримку нашим клієнтам та забезпечувати ефективну комунікацію як всередині команди, так і з клієнтами.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Наше основне завдання – розібратися і допомогти клієнту. Ми максимально відкриті новим ідеям за умови доречності й аргументованості їх реалізації. Ініціатива кожного із співробітників – це завжди плюс. Вона вітається, обговорюється та реалізується.
 • І трохи про команду, будь ласка
  До складу Product Team входять: CPO, 3 Product managers, Product designer, UX/UI writer. Передбачається тісна взаємодія як всередині команди, так і з іншими відділами компанії.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію та дотримуємося методології SCRUM. У нас є Slack, JIRA, Confluence, Bitbucket.
 • Розкажіть в цілому
  Orderry/RemOnline — хмарний B2B SaaS для малого та середнього сервісного бізнесу. Ми торкаємося всіх сфер його роботи — від ведення замовлень і продажів до фінансового та складського обліку через аналітику та купу інтеграцій з іншими сервісами. Міцно посівши лідерську позицію у своїй ніші на ринку СНД, ми розпочали експансію світового ринку та плануємо активно працювати в цьому напрямку. У компанії близько 60 осіб, з них — 20+ розробників та 6 осіб у продуктовій команді. Ми віримо у прості рішення, гарне юзабіліті та доступність для користувача, тому в першу чергу ми шукаємо людину зі схожими цінностями, налаштуємо на результат, любов’ю до користувачів та прагнення красивих рішень складних завдань.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Всі завдання для продуктової команди походять від головних замовників — клієнтів. Наші Product managers активно збирають зворотній зв’язок та побажання від поточних та потенційних клієнів, аналізують їх, описують user stories, а далі формують backlog задач на розробку.
 • Розкажіть в цілому
  Marketing Team працює над поліпшенням показників на кожному етапі воронки, але абсолютною зоною відповідальності є лідогенерація. Ми залучаємо органічний, платний та реферальний трафік на сайт, мета якого, знову ж таки, лідогенерація. Ми прагнемо зробити шлях нашого користувача до конверсії максимально простим і зручним. Для нас має значення Site Performance, позиції у видачі, показники утримання і конверсія.
 • І трохи про команду, будь ласка
  Marketing Team складається з 11 осіб із поділом на зони відповідальності: Head of Marketing, Digital analyst, Product Marketing Manager, Content Manager, PPC-manager, Email Marketing Manager, Copywriters, Web-designer та Web-Developer.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Усі задачі надходять від Head of Marketing. Ми максимально відкриті до нових ідей за умови доречності та аргументованості їхньої реалізації, тож ініціатива кожного зі співробітників дуже вітається.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію і, тим не менш, контролюємо терміни та досягаємо KPI. Для комунікації та постановки задач використовуємо Slack та ClickUp.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію та дотримуємося методології SCRUM. У нас є Slack, JIRA, Confluence, Bitbucket.
 • І трохи про команду, будь ласка
  Технічна команда складається з 18 осіб з поділом на зони відповідальності по продукту.. Project Manager, DevOps, QA Team, Front-end Team, Back-end Team.
 • Розкажіть в цілому
  Технічно, проект являє собою Django-додаток і кілька, порівняно невеликих, окремих сервісів на asyncio / aiohttp / FastAPI які реалізують інтеграції зі сторонніми системами (телефонія, SMS-шлюзи, Meta). Сервіси між собою спілкуються через RabbitMQ. Всього близько 100 тисяч рядків backend-коду. Зберігаємо дані в Postgres. Обсяги інформації в окремих таблицях - порядку десятків мільйонів рядків, тому потрібно грамотно думати про швидкодію. Для кешування використовуємо Redis. Фронтенд — односторінкове додаток на React / Redux. Проект повністю мігрувати на Python 3 і останню версію Django. Ми завжди намагаємося підтримувати всі залежності проекту в останніх стабільних версіях.
 • Code Review?
  Весь код проходить code review. Релізи тестуються як автоматичними тестами, так і командою QA вручну по test case.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Всі завдання виходять від нашого Product Office, який активно збирає зворотний зв'язок від клієнтів через службу підтримки. Ми максимально відкриті новим технологіям за умови доречності і аргументованості їх застосування, так що ініціатива кожного із співробітників дуже важлива.
 • Who sets the tasks and from whom does the initiative come?
  Our main task is to understand and help the client. We are open to new ideas as much as possible, provided that they are appropriate and well-reasoned. The initiative of each employee is always a plus. It is welcomed, discussed and implemented.
 • What are about the processes?
  Our customer support team has established effective processes, including: Intercom Chat: This is our primary tool for customer interaction. Here, customers can reach out from any source, and we track and respond to all their requests in one place. We use prepared answers to respond quickly to the most common queries. IP telephony: We also keep in touch with customers by phone, which allows us to provide a personalized approach and resolve complex requests. Jira: When errors occur, we create tasks so that other teams can respond and fix these problems in a timely manner. In addition, this tool allows us to keep track of the deadlines for other tasks. Slack: Our team communicates and exchanges information with other teams via Slack, which facilitates easy internal communication and collaboration. These processes help us to provide high-quality support to our clients and ensure effective communication both within the team and with clients.
 • Tell us in general
  Account managers interact with all clients, including potential clients and just visitors to our website. Our clients consist of experienced businessmen, business sharks, avid startups and absolute beginners. That is why our way of communication can be both technically sound, where it is important to demonstrate professionalism, and simple and clear, helping to understand even the simplest issues. Thus, we are always ready to provide support regardless of the complexity of the situation. Our team is working on two main tasks: creating and maintaining the impeccable reputation of our company and providing assistance with any issues. We believe that user trust and a full understanding of our product, its features, and how it works are of great importance. We actively collect feedback from our users, regardless of their satisfaction, and cooperate with them at every stage and in every department. We share our experience and directly influence the product development process. Our focus is always on the real needs of our users, convenience, clarity, and growth. Our ambitious goal is to become an example of perfect customer service.
 • And a little about the team, please
  Our team is more than just employees. We are a friendly team that is always ready to support each other, whether at work or outside of it. We are a team that notices and is proud of each other's achievements and rejoices in our joint victories. We understand that each of us is important in our work, and that is why we help each other grow professionally. However, we always remember the importance of personal life and maintain a balance between work and leisure. Our team always has a positive and light atmosphere, with a desire to improve the lives of our clients. So join us 😉
 • Code Review?
  Весь код проходить code review. Релізи тестуються як автоматичними тестами, так і командою QA вручну по test case. CI/CD в процесі впровадження. Поки що збірка, деплой і запуск сервісів відбувається командами за допомогою самописних скриптів.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Всі завдання виходять від нашого Product Office, який активно збирає зворотний зв'язок від клієнтів через службу підтримки. Ми максимально відкриті новим технологіям за умови доречності і аргументованості їх застосування, так що ініціатива кожного із співробітників дуже важлива.
 • Розкажіть в цілому
  Технічно, проект являє собою Django-додаток і кілька, порівняно невеликих, окремих сервісів на asyncio / aiohttp які реалізують інтеграції зі сторонніми системами (телефонія, SMS-шлюзи). Сервіси між собою спілкуються через RabbitMQ. Також є один маленький сервіс на Erlang, який використовується як websocket сервер. Всього близько 100 тисяч рядків backend-коду. Зберігаємо дані в Postgres. Обсяги інформації в окремих таблицях — порядку десятків мільйонів рядків, тому потрібно грамотно думати про швидкодію. Для кешування використовуємо Redis. Фронтенд — односторінкове додаток на React / Redux. Проект повністю мігрувати на Python 3 і останню версію Django. Ми завжди намагаємося підтримувати всі залежності проекту в останніх стабільних версіях.
 • І трохи про команду, будь ласка
  Технічна команда складається з 14 осіб з поділом на зони відповідальності по продукту. Project Manager, DevOps, QA Team, Front-end Team, Back-end Team.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію та дотримуємося методології SCRUM. У нас є Slack, JIRA, Confluence, Bitbucket.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію та дотримуємося методології SCRUM. У нас є Slack, JIRA, Confluence, Bitbucket.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Всі завдання виходять від нашого Product Office, який активно збирає зворотний зв'язок від клієнтів через службу підтримки. Ми максимально відкриті новим технологіям за умови доречності і аргументованості їх застосування, так що ініціатива кожного із співробітників дуже важлива.
 • Code Review?
  Весь код проходить code review. Релізи тестуються як автоматичними тестами, так і командою QA вручну по test case. CI/CD в процесі впровадження. Поки що збірка, деплой і запуск сервісів в тестовому оточені відбувається за допомогою Docker. На продакшені - за допомогою самописних скриптів, але ми працюємо над впровадженням Docker + Kubernetes.
 • І трохи про команду, будь ласка
  Технічна команда складається з 19 осіб з поділом на команди, продуктові та інфраструктурні, а також по зонам відповідальності. Так в нас є команди Mobile, WebApp, QA, DevOps. Кожна продуктова команда має змогу витрачати 20% свого часу в спринті на роботу над технічними завданнями.
 • Розкажіть в цілому
  Технічно проєкт є SPA, написаним на React / Redux (thunk). Деякі компоненти в проекті описані на CoffeeScript (legacy), але ми активно переписуємо їх на React. Також для роботи з асинхронними потоками підключена бібліотека RxJs. Для спілкування з API використовуємо стандартний fetch з polyfill. Використовуємо і дотримуємося Airbnb React / JSX Style Guide. На бекенді Python 3 і остання версія Django. Ми завжди намагаємося підтримувати всі залежності проекту в останніх стабільних версіях. Є один маленький сервіс на Erlang, який використовується як websocket сервер для роботи з системними повідомленнями між нашими клієнтами.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію та дотримуємося методології SCRUM. У нас є Slack, JIRA, Confluence, Bitbucket.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Суть роботи полягає в технічному наставництві своєї команди, а також представленні консолідованої технічної думки як за своєю зоною відповідальності, так і експертною. Для уточнення деталей реалізації великих напрямків, до вас може звертатися будь-хто з Product Team, Project Manager, а також керівників інших команд.
 • Розкажіть в цілому
  Технічно, проект являє собою Django-додаток і кілька, порівняно невеликих, окремих сервісів на asyncio / aiohttp які реалізують інтеграції зі сторонніми системами (телефонія, SMS-шлюзи). Сервіси між собою спілкуються через RabbitMQ. Також є один маленький сервіс на Erlang, який використовується як websocket сервер. Всього близько 100 тисяч рядків backend-коду. Зберігаємо дані в Postgres. Обсяги інформації в окремих таблицях - порядку десятків мільйонів рядків, тому потрібно грамотно думати про швидкодію. Для кешування використовуємо Redis. Фронтенд - односторінкове додаток на React / Redux. Проект повністю мігрувати на Python 3 і останню версію Django. Ми завжди намагаємося підтримувати всі залежності проекту в останніх стабільних версіях.
 • Code Review?
  Весь код проходить code review. Релізи тестуються як автоматичними тестами, так і командою QA вручну по test case.
 • І трохи про команду, будь-ласка
  Технічна команда складається з 15 осіб з поділом на зони відповідальності по продукту.. Project Manager, DevOps, QA Team, Front-end Team, Back-end Team.

Join our team!

Find your poklyk

Заповнюй анкету або звертайся до нашого HR для уточнення інформації щодо актуальних вакансій

everything

_

for our people

Remote/office

Remote / Офіс

Працюй в офісі, до якого зручніше добиратися – поряд зі ст.м. Бориспільська. В нас є світло, опалення та інтернет. Чекаємо на тебе в наших пунктах незламності. Але якщо маєш можливість працювати вдома, будь ласка.

Vacation

Відпустка

Ти матимеш 18 робочих днів відпустки + 10 оплачуваних лікарняних на рік без надання лікарняних листів. На тебе чекають рев'ю для розбору цілей і завдань, 1-to-1 зустрічі з тімлідом і постійна підтримка тьютора у будь-яких питаннях.

Rest

Відпочинок

Відпочивати ми вміємо! Зазвичай, крім Нового Року та Дня народження компанії, по п'ятницях граємо
в настілки або влаштовуємо Friday Party. Обов'язково повернемося до цього після нашої Перемоги!

Parking

Паркінг

Ми маємо для твого авто місце на парковці бізнес центру. А якщо катаєш на велосипеді залишай і його на парковці і не турбуйся.

Employment

Без турбот

Відчувай себе вільно без зайвої бюрократії. Ми надаємо юридичну та бухгалтерську підтримку за необхідності.

етапи
співбесіди

01.

10 хвилин

Знайомство

Наш рекрутер поділиться деталями щодо продукту, процесів та переваг. Також понайомиться з тобою та твоїми очікуваннями.

02.

30 хвилин

Інтервʼю

Online-зустріч з HR та CMO. Давай поспілкуємося та зрозуміємо, чи співпадають наші погляди на робочі процеси, і чи буде нам комфортно взаємодіяти.

03.

90 хвилин

Фінальний етап

Тестове завдання, за підсумками якого ми приймемо остаточне рішення про подальшу співпрацю.

Актуальні

вакансії

1

Development

Senior Software Developer (Python)

About

We seek a Senior Backend Engineer (Python) to enhance our team. With an unwavering dedication to a product engineering ethos, we meticulously craft solutions customized to fulfill the intricate business requirements of our esteemed user base.

Remote, full-time

Python 3.10

Celery

...

2

Marketing

Product Marketing Manager

(North America)

About

If you are a strategic thinker passionate about driving product success and creating exceptional user experiences, we invite you to join our team at Poklyk. As a Product Marketing Manager, you will play a pivotal role in enhancing our product's market presence and user experience. ​

Remote, full-time

SaaS

English B2

...

bottom of page